5.Sınıf Testleri

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma App-Center
5.Sınıf Testleri uygulaması ile eğitiminize katkı sağlayın.

5.Sınıf Testleri uygulaması Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz kaliteli eğitim uygulamalarından bir tanesidir. Sınava hazırlanırken yanınızda olacak ve sizlere sınavda çıkacak konular hakkında yardımcı olacak olan 5.Sınıf Testleri uygulamasını sizde mobil cihazınıza indirerek yararlanabilirsiniz. 

5.sınıf öğrencileri için en iyi öğretmenler tarafından hazırlanmış 5. sınıf soruları çözebilir, sınavlarınızda daha başarılı olabilirsiniz. Bunun için tamamen kitaplara gömülmenize hiç gerek yoktur. Sizler için özenle hazırlanmış olan 5.Sınıf Testleri uygulamasını değerlendirerek konular hakkında kendinizi daha da bilgili hale getirebilirsiniz. 

Matematik, sosyal bilgiler, fen bilimleri, ingilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi daha bir çok konuda yanınızda olacak ve sizlere örnek testler sunacaktır. Sizde bu testlerden yararlanarak kendinizi daha da bilgili hale getirebilirsiniz. Okulda işlediğiniz konuların testleri evde, okulda, otobüste istediğiniz yerde çözerek kendinizi her an geliştirebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Konulara daha iyi hakim olun ve sınava adım adım daha başarılı yaklaşın.

Daha Fazla Göster
5.Sınıf Testleri indir